Анонси

Запрошуємо Вас до участі у правозахисному клубі на якому будуть обговорені проблеми закону про амністію, за який влітку цього року проголосувала Верховна Рада України. Обговорення відбудеться в кав'ярні "Хармс", що розташована на Золотих воротах в Києві 31 серпня 2016 рокуо 18 год.

1 червня з 12.00 до 15.00, в Креативному просторі «Часопис», за адресою: вулиця Льва Толстого, 3, Київ, відбудеться інтерактивний семінар для журналістів на тему: "Чи судитимуть українських військових в Гаазі?".

21 квітня, у четвер, Євромайдан SOS запрошує до участі в дискусії на тему «Конфлікти на Балканах, в Центральній Азії і на Кавказі: уроки для України». 

Запрошені спікери:Олег Панфілов-  експерт зі свободи слова та екстремальної журналістики, професор та Яромір Штетіна депутат Європейського парламенту, чеський журналіст

У вівторок, 01 березня, о 13:00 в інформаційному агентстві "Главком" (вул. Шовковична, 8/20) відбудеться чат-конференція на тему: "Права людини понад усе". До розмови запрошена Олександра Матвійчук, голова правління Центру Громадянських Свобод, координатор громадської ініціативи "Євромайдан SOS", член Консультативної ради при Уповноваженому ВРУ з прав людини, володарка нагороди DEMOCRACY DEFENDER AWARD 2016. У вівторок, 01 березня, о 13:00 в інформаційному агентстві "Главком" (вул. Шовковична, 8/20) відбудеться чат-конференція на тему: "Права людини понад усе".  Запрошуємо всіх охочих поставити запитання Олександрі за посиланням: http://glavcom.ua/pressroom/2136.html

У вівторок, 01 березня, о 13:00 в інформаційному агентстві "Главком" (вул. Шовковична, 8/20) відбудеться чат-конференція на тему: "Права людини понад усе".

Запрошуємо охочих взяти участь у круглому столі «Зміцнення довіри до правосуддя у справах про корупційні злочини, воєнні злочини і злочини проти людяності через залучення міжнародних суддів, обвинувачів і слідчих: іноземний досвід і українські потреби».

Захід відбудеться 4 березня 2016 року з 10 до 14 год. у готелі «Radisson Blu Hotel» адресою: Ярославів Вал, 22, м. Київ. Реєстрація і вітальна кава з 9:30.

 

До участі у заході запрошуються правозахисники, представники наукової спільноти, громадськості та журналісти.

22 грудня 2015 року Верховна Рада проголосувала за направлення до Конституційного Суду президентського проекту закону про внесення змін до Конституції щодо правосуддя.