Інтерактивний семінар для журналістів на тему: "Чи судитимуть українських військових в Гаазі?".

31 травня 2016

1 червня з 12.00 до 15.00, в Креативному просторі «Часопис», за адресою: вулиця Льва Толстого, 3, Київ, відбудеться інтерактивний семінар для журналістів на тему: "Чи судитимуть українських військових в Гаазі?".

Нещодавно під час засідання 70-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН українська делегація заявила, що ратифікація Римського статуту Міжнародного кримінального суду (МКС) та покарання винних за воєнні злочини на Донбасі є пріоритетом для України. Публічно українська влада висловлює прагнення до міжнародного правосуддя, але своїми діями подає  протилежні сигнали. Зокрема, відтерміновує ратифікацію Римського статуту ще на 3 роки в проекті змін до Конституції в частині правосуддя. В Адміністрації Президента стосовно цієї норми зазначили, що визнання юрисдикції МКС нестиме для України певні ризики "з точки зору українських військових".

Чи це дійсно так? Які насправді ризики несе Україна в разі ратифікації Римського статуту? Які наслідки несе вже визнана Україною юрисдикція МКС? Хто може опинитись на лаві підсудних в Гаазі?

Ці та інші питання будуть розкриті під час семінару для журналістів, що буде відбуватися у форматі  вільної дискусії з сесією запитань та відповідей.

Вестиме розмову Микола Гнатовський - доцент кафедри міжнародного права Інституту міжнародних відносин Київського національного університету ім. Т.Шевченка, голова Європейського комітету із запобігання тортур та негуманного або принизливого ставлення.

Модеруватиме тележурналістка Тетяна Даниленко.

Як спікер також запрошений заступник Глави Адміністрації президента Олексій Філатов (участь підтверджується).

Зголоситись до участі можна до 29 травня за посиланням: http://goo.gl/forms/AUOAKhtbFITygRO63

У заході передбачена кава-брейк.

Кількість учасників обмежена.

Семінар проводиться Центром Громадянських Свобод, Євромайдан SOS спільно з Центром інформації про права людини.

Щодо додаткових питань звертайтеся до  Анастасії Черноштан Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., 099 34 37 706

Залиште свій коментар